1.Grynais kurjeriui pristatymo metu(COD). COD(grynųjų pinigų paėmimo mokestis) paslaugos mokestis - 0.85 euro.(su pristatymu  3,2 euro.)


2. El. bankininkystė per mokėjimų sistemą PAYSERA . Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis, Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių, tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis.Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl ir siuntą galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.


3. Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus atsiųsta išankstinė sąskaita į elektroninį paštą, kurią galėsite apmokėti atlikdami pavedimą. Skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ būtinai nurodykite užsakymo numerį . Pavedimą padaryti turite per 24 val. nuo užsakymo pradžios, praėjus šiam laikotarpiui, užsakymas atšaukiamas.

4.PayPal yra saugus ,sparčiai populiarėjantis elektroninių apmokėjimų bei pinigų pervedimų būdas ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje